Każda z nas jest inna, ale łączy nas pasja do prawa. Dzięki naszemu doświadczeniu wspólnie dbamy o to, aby każdy, kto potrzebuje wsparcia prawnego, spotkał się w naszej kancelarii ze zrozumieniem, zaangażowaniem i przede wszystkim z fachową obsługą prawną. Zobacz, kim jesteśmy!
Kancelaria Prawna Warszawa – Kamila Kuba, adwokat
Specjalizuję się w prawie rodzinnym, spadkowym i karnym. Każda sprawa, z którą zwraca się do mnie Klient, jest dla mnie ważna. Do każdej podchodzę z empatią i otwartym umysłem, tak by dobrze rozpoznać i zrozumieć potrzeby Klienta.

Moim celem jest znalezienie właściwego rozwiązania, urzeczywistniającego interes Klienta i dążenie do jego realizacji w myśl litery prawa.

Kamila Kuba to adwokat o wieloletnim doświadczeniu zawodowym. Główne obszary praktyki: prawo cywilne, w tym prawo pracy i prawo spadkowe; obrońca oraz oskarżyciel posiłkowy w sprawach karnych i karnoskarbowych; doradztwo na rzecz podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych; prowadzenie spraw cywilnych i karnych przed sądami powszechnymi (w tym przed Sądem Najwyższym); przygotowywanie pism procesowych, umów, opinii prawnych; przedprocesowe reprezentowanie klientów, zakładanie spółek. Jak sama mówi:

“W zawodzie adwokata najbardziej pasjonujące jest połączenie logiki pola interpretacji z dynamiką prawa. Każda prowadzona sprawa daje mi nowe filary doświadczenia. Wiedzę, którą mogę wspierać ludzi w drodze do ich celu. Rozwiązywać problemy.”

Kancelaria Prawna Warszawa Gabriela Mierzwiak
Kancelaria Prawna Warszawa – Gabriela Mierzwiak, adwokat
Miłość, wolność i rodzina. To moje największe wartości. Lubię rozmawiać. I słuchać. Chcę dzielić się tym, co mam. Dlatego zdecydowałam się pomagać ludziom w ich najważniejszych, a zarazem najtrudniejszych sprawach. Być takim adwokatem, do którego sama chciałabym przyjść.

Uwielbiam gotować i podróżować. Być mamą i żoną.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Aplikację odbyłam w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Wcześniej do reszty zakochana w dziennikarstwie. A moją największą przygodą zawodową z nim związaną była radiowa Trójka.

Kancelaria Prawna Warszawa Anna Franusz
Kancelaria Prawna Warszawa – Anna Franusz, radca prawny

Jestem radcą prawnym i nauczycielem akademickim (z doktoratem z prawa), więc na co dzień staram się łączyć praktykę z dydaktyką. Obydwa zawody dają mi dużo satysfakcji. Nie ważne czy jestem w sądzie, czy na wykładzie – do pracy zawsze podchodzę z pasją i zaangażowaniem.

Chcesz powierzyć swoją sprawę naszej kancelarii? Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub opisania sprawy w wiadomości w poniższym formularzu:

Kancelaria prawna Warszawa - telefon Tel. +48 574 400 366

Wysyłając wiadomość, zgadzasz się na powierzenie nam danych, które podajesz w formularzu. Używamy ich wyłącznie do korespondencji z Tobą w powierzonej nam sprawie.